ניווט מהיר - בחר/י פורום:   שיח מילואימניקים | זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים

פורום שיח מילואימניקים - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  חייל מילואים
נושא: זומנתי לאימון בצורה לא נאותה תוךהעלמת פרטיםחשובים
בתאריך: 10/1/2007  23:46

תוכן ההודעה:

שלום לכולם,
זומנתי לאימון בצורה לא נאותה תוך העלמת פרטים חשובים.
אני עם פרופיל 45 וזומנתי לאימון.
נרשם לי בצו הגיוס כי "גיוסך יותנה בחתימתך על כתב הסכמה. אבקשך להודיע לקצין הקישור ביחידתך על נכונותך לחתום על כתב הסכמה".
ובהמשך "פרופיל לא מתאים. למשימה שמטרתה אימון ניתן לזמן פרט בעל פרופיל גבוה מ-65, פרופיל הפרט:45"
לא הייתי פונה אליכם , אלא, שעל צו הגיוס שלי נמחקו בעזרת טיפקס וטוש בצבע שחור, בכוונת זדון שני השורות שהעתקתי מצו הגיוס. (הצלחתי לשחזר את המחיקה הרשלנית שמוציאה אותי מדעתי).
אני כועס מאוד,ונסער, ואינני מבין מדוע הצבא צריך לנקוט בצורה לא מכובדת שכזו כדי לגרום לי להתגייס ולהעלים ממני את המידע החשוב הזה.
1. האם אני יכול לסרב ולא להתגייס ?
2. אם כן, כיצד אני עושה זאת?
3. אני אבצע בדיקה יסודית אצל כל חיילי הגדוד שבו אני משרת וארצה לדעת האם המקרה שתיארתי קרה פעם אחת או שזו שיטה חדשה של צהל לגייס אנשים מבלי לספר להם שהם חייבים לחתום על כתב הסכמה.
צו הגיוס המקורי נמצא אצלי כראיה.
כיצד אני פונה לקצין קבילות חיילים ? האם עלי לנסח מכתב?
4. כידוע להם העלמת מידע היא בגדר עבירה פלילית,האם ניתן לתבוע אזרחית, את משרד המילואים או את איש הקישור שזימן אותי ?

אני אדם יסודי מאוד, ואבצע תחקיר רציני בנושא, גם אם זה אצטרך להגיע לתקשורת אגיע. הדברים שנעשו פה, אינם חוקיים!!!
אשמח לקבל את תשובותיכם,
תודה.

23:46 | 10/1/2007  זומנתי לאימון בצורה לא נאותה תוךהעלמת פרטיםחשובים - חייל מילואים