ניווט מהיר - בחר/י פורום:   נושאים כללים | זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | שיח מילואימניקים

פורום נושאים כללים - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  xxx
נושא: בעניין רפואי...
בתאריך: 19/11/2004  21:05

תוכן ההודעה:

אז ככה...
אני די חדשה אני חיילת רק חודש ובזמן הטירונות נפגעתי בדלקת בשתן משם הפנו אותי לרופאים והרופאים הביאו לי טיפול ..
לפני שבוע נכנסתי לקורס לצורך רכישת מקצוע לצבא ומהיום הראשון התלוננתי על כאבים נוראיים ושאני צריכה לראות רופא , רק ביום השלישי המפקדת האישית שלי הפנתה אותי למרפאה היא לא אמרה לנו לאן ללכת ומה לעשות ובבסיס יש 3 מרפאות 2 של היחידה שלי חי"ק ואחת של הבסיס כולו חיל האוויר.
הלכנו כמה בנות הלוך ושוב כהוראות האחראים ולבסוף לא ראינו רופא מרוב הטירטורים ובגלל שהמפקדת לא אמרה לנו לאן בכלל ללכת.
למחרת יום הרביעי היא באה לשתי בנות שהיא הפנתה יום לפני גם כן ונתנה להן טופס 102 לחופל הגעתי אליה בזמן שהיא איתן ושאלתי אותה שאלה:
"זה לא נכון שמגיע לי על פי חוק הזכויות של החיילים לקבל כל 24 שעות לראות רופא במקרה דחוף ובמקרה ואני מתלוננת על כאבים?" היא ענתה: "לא, לא מגיע לך רופא כל יום..(בעצבים)"
"אבל המפקדת אני חלייבת לראות רופא ואני יודעת שאי אמורה לקבל רופא כי אני כבר מיום א´ מתלוננת על כאבים.."
"(בעצבים) את לא רואה שאת מפריעה לי , לא לא מגיע לך כל יום, תעופי לכיתה".
הגעתי בסוף היום לרופא ושם הוא מצא לי בעיה שהוא אפילו לא ידע להגדיר אותה דם שתן וחיידקים והוא קבע לי תור לרופא ממוחה וביקש שאני אומר למפקדת שתפנה אותי מידית ותקבע לי בדחיפות ליום למחרת, הוא גם ציין שבטוח יהיה תורים למקום בו הוא הפנה אותי.
בסופו של דבר היא לא (לדבריה)מצאה לי תור ליום למחרת ואני צריכה להמתין עד יום שני ובמקרה והיא תחליט שאני לא בקיאה בחומר היא תקבעה לי ליום רביעי ושאם אני אוציא יום שבת גימאלים אז היא תעשה לי קורס חוזר.... אני רוצה תשובה לכל הזכויות שנשללו ממני ובגלל זה אני עכשיו במצב ממש לא טוב בריאותיית.

בתודה xxx

21:05 | 19/11/2004  בעניין רפואי... - xxx     
16:33 | 13/7/2011    בעקרון רופא צריך לראות תוך 24 שעות אבל... - עו"ד ריקי ישי